Blr Beach Resort
Blr Beach Resort Christchurch består af 17 værelser og er 25-minutters gåafstand fra Graeme Hall Naturreservat. Gæster, som rejser i bil, kan også benytte en offentlig parkeringsplads i nærheden.
Stedet ligger 1 km fra Christchurch bymidte og 5 km fra Bridgetown lufthavn. Gæsterne kan nå til Massy Stores Supermarket Worthing indenfor 5 minutters kørsel. Stedet tilbyder hurtig adgang til Turtle Beach. Det nærmeste busstoppested er Hope, inden for kun 600 meter.
En terrasse, en balkon og en privat værdiboks samt separat toilet og en bruser findes på værelserne. Der er også et køkken som er udstyret med kaffemaskiner/tekedler, et køleskab og køkkenudstyr.
Gæsterne vil nyde italiensk køkkenet af Asiagos, som ligger omkring 50 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Masjib Ibn-Umar4363 km
- Drill Hall4758 km
- Surf In Barbados Surf School4640 km
- Burkie Surf School3927 km
- Ride The Tide Surf School Barbados3788 km
- St. Anne's Fort4793 km
- Garrison Savannah Racetrack4510 km
- Chamberlain Bridge4170 km
- Drill Hall Beach4677 km
- The Artsplash Centre4024 km
- Lufthavne
- Bridgetown Lufthavn12 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Sikkerhedspengeskab
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tillades maksimum 1 ekstra senge på et værelse.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Blr Beach Resort?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra Blr Beach Resort. - ✈
Hvor langt er Bridgetown fra et Blr Beach Resort?
Der er en 5-km afstand mellem Bridgetown og et Blr Beach Resort. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af det Blr Beach Resort?
Du kan parkere dit køretøj på det Blr Beach Resort ved en offentlig parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra Blr Beach Resort?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra Blr Beach Resort ved 12:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Christchurch hotellet?
Den gennemsnitlige værelsespris i Christchurch hotellet er 183$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i hotellet?
På hotellet kan gæster vælge mellem Stuelejlighed og Lejlighed Standard.